SCHROTH SKOLIOZĖS GYDYMO KURSAI LIETUVOJE

Kaina - 1200€

Apie Schroth metodą:
Remdamasi bendrais kineziterapijos principais, Katharina Schroth 1920 m. įkūrė Schroth terapijos metodą skoliozei gydyti. Šiais laikais, Schroth terapija yra nuolat tobulinama per terapeutų iš viso pasaulio patirtį. Pratimų laikysenai naudojimas skoliozės gydymui yra pagrįstas moksliniais principais, tiesiogiai susijusiais su žinoma stuburo deformacijos etiologija ir simptomais. Schroth terapija taiko 3D skoliozės gydymą, pagrįstą sensomotoriniais ir kinestetiniais principais ir individualizuotą pratimų programą, derinant korekcines padėtis su kvėpavimu. Terapijos tikslas – palengvinti laikysenos ir asimetriškų kūno dalių (liemens, stuburo) korekciją bei apmokyti pacientą sąmoningai išlaikyti koreguotą laikyseną ir kontroliuoti ją kasdienėje veikloje.

Pagrindiniai gydymo metodo elementai yra grįžtamų stuburo patologijų korekcija, skoliozei skirta pasyvi mobilizacija, aktyvi 3D stabilizacija, korekcinis kvėpavimas, laikysenos kontrolė, į paciento kasdienes veiklas orientuotas mokymas, nesudėtingos ir saugios mankštos namuose programos kūrimas.

Apie Schroth skoliozės gydymo kursus:
Kursai veda nuo pradinio supratimo apie skoliozę prie sudėtingesnio ir išsamesnio klinikinio mąstymo apie konservatyvų skoliozės gydymą. Kursai leis kineziterapeutams suteikti tinkamą konservatyvų gydymą esant idiopatinei skoliozei ir kifozei bei suprasti asimetrinę stuburo apkrovą ir biomechaniką, dėl kurių atsiranda funkcinių ir struktūrinių adaptacijų ir kyla tolesnė skoliozės progresavimo rizika.Pagrindinis tikslas yra užkirsti kelią operacijai, sulėtinti arba sustabdyti progresavimą ir pagerinti paciento gyvenimo kokybę. 

SVARBI INFORMACIJA:

ŠIE KURSAI SKIRTI TIK KINEZITERAPEUTAMS

KURSUOSE GALI DALYVAUTI RIBOTAS KIEKIS ŽMONIŲ – TIK 12

KURSAI VYKS ANGLŲ KALBA SU VERTIMU Į LIETUVIŲ

 • Kursų vieta – Kaunas.
 • Kursų trukmė – 10 dienų ir jie padalinti į 2 dalis:
  I dalis birželio 14-18 (5 dienos:trečiadienis-sekmadienis), laikas: 8:45-18:00 + pietų pertrauka
  II dalis spalio 16-20 (5 dienos:pirmadienis-penktadienis), laikas: 8:45-18:00 + pietų pertrauka
 • Kainos: vienos dalies kaina – 600 eur. Į vienos dalies kainą įeina kursai, vertimas į lietuvių kalbą, užkandžiai ir gėrimai, mokymų medžiaga. Abiejų dalių kaina 1200 eur.
 • Kursai nėra registruoti METAS sistemoje.
 • Norint tapti sertifikuotais skoliozės gydymo specialistais, dalyvavimas abiejose dalyse BŪTINAS.
 • Po pirmos dalies žinios bus vertinamos testu, po antros dalies taip pat bus vertinamos žinios – praktiniu egzaminu.
 • Laikotarpis tarp dalių bus skirtas atlikti namų darbus ir pasiruošti antrai daliai.

Apie instruktorę:
Zane Rožkalne ISST Schroth metodo Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje regioninė instruktorė
2012 metais baigė Kineziterapijos studijų programą (Rygos Stradiņš universitete), nuo 2013 metų dirba su skolioze sergančiais pacientais – privačiame sektoriuje bei valstybinėje klinikinėje vaikų ligoninėje. Zane baigė magistro studijas 2015 m. ir ruošiasi gauti mokslų daktaro laipsnį. Dabar ji dirba sveikatos priežiūros centre, kur daugiausiai gydo paauglius ir suaugusiuosius. Ji taip pat skaito paskaitas kineziterapijos studentams dviejuose Latvijos universitetuose. 

Po registracijos su Jumis susisieksime