Elektroterapija

Apie paslaugą

Elektroterapija tai sąnarių, raumenų ir kitų minkštųjų audinių veikimas per odą elektros srove. Tai vienas iš efektyvesnių fizioterapijos metodų, siekiant numalšinti ūminį ir lėtinį skausmą (TENS), bei atlikti funkcinę nervų – raumenų stimuliaciją (FES).

Elektroterapijos metodai

Funkcinė elektrosimuliacija (FES) – tai metodas, kurio metu yra taikomos impulsinės elektros srovės, siekiant atkurti normalią audinių funkcinę būklę. Stimuliuojami audiniai aktyvėja – raumenys susitraukia. Stimuliuojant nervo – raumens jungtį, skatinamas pažeisto nervo gijimas, aktyvinami medžiagų apykaitos procesai raumenyse, suintensyvėja kraujotaka, pagerėja audinių mityba, stiprėja dėl ligų ar traumų nusilpę raumenys.

Raumenų elektrostimuliacija (RES) taikoma siekiant padidinti raumenų jėgą bei raumeninę ištvermę, skatinama greitesnė medžiagų apykaita, malšinamas skausmas ir kt. Taikoma jungiamojo audinio, skeleto – raumenų sistemos bei neurologinėms ligoms gydyti ir kt.

Impulsinių srovių terapija (TENS) – transkutaninė elektrinė nervo stimuliacija. Tai gydymas trumpų impulsų monopoline arba bipoline impulsine elektros srove. Jos metu naudojama žemo dažnio impulsinė elektros srovė. Ši procedūra mažina skausmą, slopina uždegimą, gerina kraujotaką, mažina raumenų spazmus.

TENS terapija taikoma: periferinės nervų sistemos, judamojo atramos aparato uždegiminėms ir degeneracinėms ligoms, periferinės kraujotakos sutrikimams ir traumoms gydyti (neuritui, neuralgijai, radikulopatijai, polineuropatijai, osteochondrozei, artrozei, raiščių patempimams ir kt.).

Elektroterapijos nauda

Paslaugos kaina

Pavadinimas Kaina
Elektroterapija (30 min)
10 €

Kitos fizioterapijos paslaugos

Fizioterapija

INDIBA terapija

Terapija skatinanti natūralius audinių regeneracinius mechanizmus.

INDIBA terapija

Priklausomai nuo gamintojo pateiktų protokolų – nuo 30 €
Daugiau informacijos
Fizioterapija

Intermituojanti kompresinė terapija

Kompresinė terapija, dar kitaip vadinama, limfodrenažinis masažas – tai neskausminga Aerify aparatu atliekama procedūra.

Intermituojanti kompresinė terapija

30 min – 10 €
Daugiau informacijos