INDIBA terapija

Apie INDIBA procedūrą

INDIBA ACTIV terapija – radijo dažnio procedūra, skatinanti natūralius audinių regeneracinius mechanizmus.

Unikali INDIBA® ACTIV terapija yra minima daugiau nei 300 mokslinių straipsnių, įrodančių šio terapijos metodo ir aplikatoriais perduodamo 448 kHz dažnio efektyvumą ir saugumą. Per 35 kompanijos gyvavimo metus, buvo nustatyta, kad 448 kHz dažnis yra efektyviausias ir saugiausias taikyti: patvirtintas teigiamas poveikis kraujotakai, ląstelių aktyvumui, nuskausminantis ir priešuždegiminis efektas.

Kaip veikia INDIBA terapija?

448 kHz dažnio energija sukelia intensyvų karštį, kuris prasiskverbęs per odą paveikia gilesnį odos sluoksnį – dermą ir priverčia jame esantį kolageno tinklą trauktis. Pakitęs kolagenas aktyvina fibroblastus, ląsteles, gaminančias kolageną, suteikiančius odai stangrumo. Dėl šiluminio poveikio pagerėja ląstelių membranų pralaidumas, geriau pasisavinamos veikliosios medžiagos, gerėja kraujotaka, skatinamas raumenų atsipalaidavimas, minkštųjų ir kietųjų audinių regeneracija, mažinamas skausmas.

Ką suteikia aparatų naudojamas 448 kHz dažnis?

  1. Biostimuliacinį efektą.
    Moksliniai tyrimais įrodyta, kad būtent 448 kHz dažnis skatina ląstelių membranų pralaidumą. Taip pagreitinama intraląstelinė ir ekstraląstelinė medžiagų apykaita ir audinių regeneracija.
  2. Mikrocirkuliacijos aktyvavimą.
    Sustiprėjus mikrocirkuliacijai greičiau pernešamos visos audinių regeneracijai reikalingos medžiagos ir ląstelės geriau aprūpinamos deguonimi.
  3. Ląstelių hiperaktyvaciją ir diatermiją.
    Hipertermija sukelia ląstelės metabolizmo pagreitėjimą ir audinių restruktūrizaciją, tokiu būdu įvyksta natūrali audinių kova su fibroze. Tokį audinių reorganizavimą galima sukelti, net ir esant lėtiniams pažeidimams, kai fibrozė jau yra.

INDIBA terapijos privalumai:

Indiba Activ – tai saugi, neinvazinė, neskausminga ir jokio šalutinio poveikio nesukelianti radijo dažnio procedūra. Tinkama naudoti net jei turite vėžinių ląstelių.

448kHz dažnio terapijos privalumai lyginant su kitomis alternatyviomis terapijos rūšimis: ypač greitai juntamas poveikis (jau po pirmos procedūros) ir ženkliai sutrumpėjęs atsistatymo laikotarpis. INDIBA® ACTIV terapija pasižymi skausmą mažinančiu ir priešuždegiminiu efektu. Šį terapijos metodą galima taikyti ir lėtinės ir ūmios fazės metu.

Ką gydo INDIBA terapija?

INDIBA procedūros nauda

INDIBA paslaugos kaina

Pavadinimas ⠀Kaina⠀
Priklausomai nuo gamintojo pateiktų protokolų
nuo30 €
Kitos fizioterapijos paslaugos
Fizioterapija
Ultragarso terapija
Gilaus šildymo fizioterapijos priemonė naudojama audinių temperatūros padidinimui.
Ultragarso terapija
Ultragarso terapija – 8 €
Daugiau informacijos
Fizioterapija
Elektroterapija
Fizinis testavimas, kuriuo matuojamas maksimalus deguonies kiekis, kurį jūsų kūnas gali suvartoti treniruotės metu.
Elektroterapija
Impulsinių srovių terapija (TENS), raumenų elektrostimuliacija (RES) – 8 €
Daugiau informacijos