Elektromiografija

Apie paslaugą

Elektromiografija (EMG) yra tyrimas, kurio metu, naudojant elektrodus, įvertinamas raumenų aktyvumas, disbalansas judesio metu ir raumenis kontroliuojančių nervų būklė ir funkcija.

EMG plačiai taikoma tiek reabilitacijoje, kineziologijoje ir biomechanikoje, analizuojant raumenų disfunkciją, aptinkant  netinkamus raumenų aktyvacijos modelius ir vertinant gydymo rezultatus.

EMG suteikia

informacijos apie raumenų aktyvaciją, kurios reikia pratimui, taip pat apie optimalią pratimo padėtį. Šis metodas leidžia palyginti lengvai gauti vertingos informacijos apie nervų ir raumenų veiklą.

Šiuos pokyčius leidžia įvertinti kompiuterinės programos, kurių pagalba pats tiriamasis gali į save pažvelgti iš šalies ir įvertint,i kaip jis atlieka tam tikrus judesius, juos koreguoti.

Sistema puikiai tinka vertinti žmogaus judesį atvirame lauke, todėl gaunami tikslūs duomenys tiriamajam realioje aplinkoje.

Paslaugos kaina

Pavadinimas Kaina
Elektromiografija
nuo 60 €

KITI LABORATORINIAI TYRIMAI

LABORATORINIS TYRIMAS​

Eisenos vertinimas Zebris medical

Sistema vertina slėgio pasiskirstymą pėdose. Tyrimo metu yra gaunami individualūs judesių atlikimo parametrai.

Eisenos vertinimas Zebris medical

Kaina – 65 €
Daugiau informacijos
LABORATORINIS TYRIMAS​

3D JUDESIO ANALIZĖS SISTEMA QUALISYS

Vertinama bėgimo, šuolio, ėjimo ar individualizuoto judesio technika, kūno kinematika ir kinetika. Pagal esamo judesio biomechaniką įvertinamas raumenų disbalansas.

3D judesio analizės sistema qualisys

Kaina – 130 €
Daugiau informacijos