Maitland mobilizacija

Apie Maitland terapiją

Maitland koncepcija – tai šiuolaikinės manualinės terapijos metodas, veiksmingai gydantis įvairius kaulų ir raumenų sistemos sutrikimus, derinantis manualinę terapiją su raumenų tempimu, staibilizaciniais pratimais, neurodinamikos technikomis ir paciento mokymu. Šis koncepcija išskirtinė dėl individualios ir specifinės paciento ištyrimo ir gydymo metodikos, paremtos specialisto žiniomis ir įgūdžiais bei naujausių mokslu grįstų praktinių įrodymų deriniu. Maitland manualinė terapija apima nervų ir kaulų – raumenų sistemą ir naudoja specialius bei tikslingus judesius, pasyvią ir papildomą stuburo bei galūnių mobilizaciją mechaniniam skausmui ir sąstingiui gydyti kartu su neurodinaminėmis technikomis, raumenų tempimu, stabilizuojančiais pratimais. Mobilizacijos tikslas – atkurti bendrą sąnario judesį, normalizuoti sąnarių paviršių slydimą vienas kito atžvilgiu, atkurti normalų, neskausmingą judesį.

Maitland privalumai

Maitland indikacijos

MAITLAND MOBILIZACIJOS EIGA

Ištyrimas pradedamas nuo paciento apklausos, kuomet surenkama išsami informacija apie skausmą ir kitus simptomus, paciento darbo aplinką ir pobūdį, gyvenimo būdą. Išsiaiškinus paciento pagrindinę problemą, atliekamas testavimas, aktyvūs ir pasyvūs judesiai, skausmą sukeliantys ar lengvinantys judesiai. Objektyviais testais nusprendžiama, kokią manualinės terapijos techniką taikyti, taip pat vertinamas jos efektyvumas ir esant poreikiui koreguojamas gydymo planas.

Gydymo metu rankomis atliekamas švelnus spaudimas raumenims ar manipuliacijos sąnariams, siekiant numalšinti raumenų spazmų, įtampos ir sąnarių disfunkcijos sukeliamą skausmą. Šios technikos metu svarbus judesio greitis ir kurioje judesio amplitudės vietoje jis bus atliekamas. Pagal tai, ar norima pašalinti skausmą ir dirglumą, ar padidinti judesių amplitudę ištempiant sąnario kapsulę ir aplinkinius audinius, specialistas parenka atitinkamą judesio ritmą. Terapijos metu padidėja sustingusių sąnarių laisvumas, judrumas ir sumažėja raumenų įtampą, todėl žmogus gali vėl judėti be skausmo. Maitland koncepcija gali būti taikoma ne tik stuburo, bet ir galūnių sąnariams.

Maitland terapijos metu atkuriamas bendras sąnario judesys, normalizuojamas sąnarių paviršių slydimas vienas kito atžvilgiu, atkuriamas normalus, neskausmingas judesys.

Maitland terapijos kaina

Pavadinimas Kaina

Maitland mobilizacija

25 - 35 €
Kitos manualinės terapijos paslaugos
Manualinė terapija
Mulligan sanarių mobilizacija
Manualinės terapijos dalis, kurios tikslas yra atkurti beskausmį, normalaus stereotipo ir pilnos amplitudės judesį.
Mulligan sanarių mobilizacija
Mulligan sanarių mobilizacija – 25 – 35 €
Daugiau informacijos
Manualinė terapija
Stecco fascijų manualinė terapija
Specialus manualinis terapijos metodas, kurio metu siekiama įvertinti giliųjų fascijų poveikį kaulų ir raumenų sistemos ligų atsiradimui.
Stecco fascijų manualinė terapija
Stecco fascijų manualinė terapija – 25 - 35 €
Daugiau informacijos