KINEZITERAPIJA IR RADIJO DAŽNIO TERAPIJA

Apie paslaugą

Procedūros metu, su kineziterapeutu, atliekami efektyvūs, būtent Jums parinkti pratimai. Pratimams atlikti gali būti taikomi gimnastikos ar pilateso kamuoliai, pasipriešinimo gumos, svoriai, Redcord, treniruokliai. Atliekant pratimus yra atsižvelgiama į optimalią žmogaus kūno biomechaniką.

Po pratimų atliekama INDIBA terapijos procedūros, kad gijimas ir atsistatymas vyktų dar greičiau ir efektyviau.

INDIBA ACTIV terapija – tai gydymas 448 kHz dažnio energija sukelia intensyvų karštį, kuris prasiskverbęs per odą paveikia gilesnį odos sluoksnį – dermą ir priverčia jame esantį kolageno tinklą trauktis. Pakitęs kolagenas aktyvina fibroblastus, ląsteles, gaminančias kolageną, suteikiančius odai stangrumo. Dėl šiluminio poveikio pagerėja ląstelių membranų pralaidumas, geriau pasisavinamos veikliosios medžiagos, gerėja kraujotaka, skatinamas raumenų atsipalaidavimas, minkštųjų ir kietųjų audinių regeneracija, mažinamas skausmas.

448 kHz dažnis yra efektyviausias ir saugiausias taikyti: patvirtintas teigiamas poveikis kraujotakai, ląstelių aktyvumui, nuskausminantis ir priešuždegiminis efektas.

Paslaugos kaina

Pavadinimas Trukmė Kaina
Kineziterapija ir INDIBA terapija
60 min
50 €
Kitos kineziterapijos paslaugos
Kineziterapija
Individuali kineziterapija
Po kineziterapeuto konsultacijos pagal Jūsų poreikius yra parenkamas tikslingas ir efektyvus gydymo planas.
Individuali kineziterapija
Mulligan, Maitland, Stecco, NEURAC, DNS, SFMA, Stecco, Schroth metodikų taikymas – 25 – 40 €
Daugiau informacijos
Kineziterapija
Skoliozės gydymas Schroth metodu
Skoliozės gydymui taikomas vienas efektyviausių ir moksliškai pagrįstas Schroth gydymo metodas. Šio metodo metu taikomi asimetriniai pratimai, pritaikyti įdubusioms ir išgaubtoms stuburo pusėms kartu su korekciniu kvėpavimu.
Skoliozės gydymas Schroth metodu
50 min – 40 €
Daugiau informacijos