Raumenų jėgos, ištvermės, tarpusavio sąveikos tyrimas Biodex izokinetine sistema

Apie paslaugą

Izokinetinė sistema „Biodex Pro 4“ –  tai prietaisas, naudojamas testuoti ir lavinti raumenų jėgą, ištvermę bei įvertinti raumenų grupių tarpusavio sąveiką. Daugiau nei 25 metus „Biodex” pripažįstamas ne tik pasauliniu standartu, bet ir vienu iš patikimiausių, saugiausių raumenų jėgos vertinimo būdu pasaulyje.

Pasitelkus šią testavimo sistemą gaunami itin išsamūs duomenys, kurie padeda specialistams tiksliai nustatyti tiriamojo raumenų būklę ir parinkti tinkamiausią jų stiprinimo programą. Šios sistemos pagalba pacientai žymiai greičiau atsigauna po raumenų, raiščių ar sąnarių traumų bei pažeidimų, taip pat efektyviau treniruojami raumenys, maksimaliai sumažinant traumų tikimybę –  pacientams parengiama efektyvesnė ir saugesnė reabilitacijos programa.

Biodex izokinetinės sistemos privalumai

Biodex izokinetinės sistemos taikymas

Profesionaliame ir mėgėjiškame sporte – traumų prevencijai, sportinių rezultatų gerinimui. Reabilitacijoje – įvertinti reabilitacijos programos efektyvumą, taikant kaip atskirą raumenų ištvermę bei jėgą treniruojančią priemonę, atstatant sąnarių judesių amplitudes.

Sveikatinimo programose – siekiant išvengti raumenų, raiščių ar sąnarių pažeidimų, išsivystančių dėl raumenų disbalanso.

Indikacijos:

Paslaugos kaina

Pavadinimas Kaina
Raumenų jėgos, greičio, galingumo, jėgos simetriškumo indekso nustatymas
50 €

Kitos sportinio testavimo paslaugos

Sportinis testavimas

Pilnas funkcinis ištyrimas

Funkcinių žmogaus judesių ištyrimas pagal pilną Functional Movement sistemą.

Pilnas funkcinis ištyrimas

Dinaminis judesių vertinimas, raumenų grandžių testavimas ir individualios programos sudarymas – 70 €
Daugiau informacijos
Sportinis testavimas

Raumenų diagnostinis testavimas TMG S2 sistema

Tensiomiografijos metodu paremta patentuota funkcinės raumenų diagnostikos sistema. Testavimo metu įvertinamas raumenų skaidulų tipas, savybės, tonusas ir kitos savybės.

Raumenų diagnostinis testavimas TMG S2 sistema

Vienos raumenų poros testavimas arba visų sporto šakai svarbiausių raumenų grupių tyrimas – 15 – 100 €
Daugiau informacijos