Nugaros gydomasis masažas

Kas yra gydomasis masažas?

Gydomasis masažas – tai viena iš masažo rūšių, kurios tikslas yra gydyti įvairias ligas, atkurti bei normalizuoti pažeistas organizmo funkcijas. Šis masažas atnaujina sutrikusios organizmo dalies funkcionavimą, t. y. pašalina skausmą ir raumenų nuovargį, įtampą, pagerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą, atpalaiduoja spazmus, atkuria sąnarių judrumą.

Gydomasis nugaros masažas skirtas tiems, kurie jaučia įtampą nugaros srityje, pečių skausmą, dirba sėdimą darbą, taip pat intensyviai sportuojantiems ar esantiems po traumų ar operacijų.

Gydomojo masažo nauda

Kuo gydomasis masažas skiriasi nuo klasikinio masažo?

Klasikinis masažas tai vienas populiariausių masažo tipų, kurio tikslas yra atpalaiduoti kūną, sumažinti stresą. Klasikinis masažas atliekamas švelniai, nenaudojant daug jėgos. Tuo tarpu gydomieji masažai yra orientuoti į konkrečios problemos gydymą, skausmo mažinimą ir pažeistos vietos atstatymą. Skirtingai nei klasikinis masažas, gydomasis masažas dažniausiai atliekamas tam tikroje kūno vietoje, o ne masažuojant visą kūną.

Gydomojo masažo kaina

Pavadinimas Kaina
Gydomasis masažas (30min)
25 €
KITOS MASAŽO PASLAUGOS
MASAŽAS
Klasikinis masažas
Švelnus ir ramus masažas, kuriuo siekiama skatinti atsipalaidavimą, sumažinti raumenų įsitempimą bei pagerinti cirkuliaciją.
Klasikinis masažas
30 min – 25 €
Daugiau informacijos
MASAŽAS
Sportinis masažas
Masažas, skirtas sportininkams / atletams, kuris padeda išvengti traumų, padidinti sportininko pajėgumą
Sportinis masažas
10 - 60 min – 15 - 45 €
Daugiau informacijos