Vakuuminių taurių terapija (masažas su taurėmis)

Apie vakuuminių taurių terapiją

Vakuuminių taurių terapijos metu ant odos yra statomos medicininės taurės. Jų daromas siurbimo poveikis teigiamai veikia odą, gerina kraujotaką ir funkcionalumą tos srities, kurioje dedamos taurės, skatina gijimą ir mažina įtampą raumenyse bei audinių patinimą.

Vakuuminis masažas su taurėmis ypač veiksmingas siekiant sumažinti raumenų ir sąnarių skausmus, atstatyti sportininkus po intensyvaus fizinio krūvio. Be to, ši terapijos rūšis padeda susidaryti naujam jungiamajam audiniui, audinyje susiformuoti naujoms kraujagyslėms. Padidinamas raumenų susitraukimas ir tonusas, deguonies tiekimas ląstelėms. Pagreitinamas toksinų ir medžiagų apykaitos atliekų pašalinimas.

Masažo su vakuuminėmis taurėmis nauda

Vakuuminių taurių terapijos eiga

Vakuuminių taurių terapijos eiga prasideda nuo paruošimo, kai terapeutas parenka tinkamo dydžio vakuumines taures ir formas, tuomet ant paciento odos tepamas specialus tepalas ar aliejus, kuris padeda sukurti vakuumą ir palengvina taurės judėjimą. Po odos paruošimo taurės yra dedamos ant paciento odos. Taures galima palikti ant odos, o po tam tikro laiko jos yra pašalinamos. Pats vakuuminių taurių veikimo principas yra toks, jog taurės viduje sukuriama vakuuminė aplinka, todėl taurės lengvai prilimpa prie odos. Jos yra dedamos ten, kur yra daug raumenų ir yra tankus riebalų sluoksnis. Dėl padidėjusio slėgio į tą vietą, kur yra uždėtos vakuuminės taurės, padidėja kraujo ir limfos pritekėjimas, tai yra, sustiprėja medžiagų apykaitos procesai ir suintensyvėja kraujotaka, skatinama kraujo mikrocirkuliacija. Pats vakuumas į išorę ištraukia daug limfos kraujo. Iš po odos, su krauju ištraukiama daug toksinių medžiagų, virusai, bakterijos. Tuo pat metu, viršutiniame odos sluoksnyje plyšta smulkūs kapiliarai, susidaro mikrotraumos, atsiranda paraudimai ar net tamsios mėlynės, kuo intensyvesnės dėmės po procedūros lieka ant kūno, tuo daugiau organizme yra toksinų ir kitų agresyvių medžiagų.

Ar vakuuminių taurių terapija yra skausminga?

Vakuuminių taurių terapija gali sukelti tam tikrą diskomfortą, tačiau tai gali priklausyti nuo individualių jautrumo ribų ir asmeninių pojūčių. Iš esmės procedūra nėra skausminga, tačiau pacientai gali jausti minimalų skausmą ar spaudimą. Po procedūros gali svaigti galva, kai kurie pacientai gali jaustis mieguisti. Tačiau vakuuminių taurių terapijos metu ar po jos pacientai neturėtų jausti didelio skausmo.

Ant kokių kūno vietų yra statomos vakuuminės taurės?

Vakuuminės taurės gali būti dedamos ant kojų (šlaunų, blauzdų, pėdų), pilvo, nugaros, pečių ir kaklo srityse. Tačiau yra ir tokių kūno vietų ant kurių medicininių taurių dėti negalima, tai yra galva, veidas, mentės, stuburas, pilvas ir apatinė nugaros dalis (nėštumo metu), lytiniai organai. Taip pat ši terapija neturėtų būti daroma menstruacijų metu, sergantiems širdies ar kraujagyslių ligomis, vartojantiems kraują skystinančius vaistus ir ant nudegusių vietų, šviežių randų.

Taurių terapijos kaina

Pavadinimas Kaina

Vakuuminių taurių terapija (35 min.)

30 €
KITOS MASAŽO PASLAUGOS
MASAŽAS
Masažas su instrumentine minkštųjų audinių mobilizacija
Miofascialinė intervencija, naudojama minkštųjų audinių gydymui, apimanti specializuotų įrankių naudojimą odai, miofascijai, raumenims ir sausgyslėms manipuliuoti.
Masažas su instrumentine minkštųjų audinių mobilizacija - Innovamed
35 min – 30 €
Daugiau informacijos
MASAŽAS
Sportinis masažas
Masažas, skirtas sportininkams / atletams, kuris padeda išvengti traumų, padidinti sportininko pajėgumą
Sportinis masažas
10 - 60 min – 15 - 45 €
Daugiau informacijos