Medžiagų apykaitos tyrimas naudojant „Dynostics Nutrition“

Apie paslaugą

Medžiagų apykaitos tyrimas naudojant „Dynostics Nutrition“ yra neinvazinė ir pažangi technologija, suteikianti informacijos apie žmogaus medžiagų apykaitą ir energijos sąnaudas.

Bandymas atliekamas išmatuojant deguonies ir anglies dioksido kiekį iškvėptame ore, kuris atspindi energijos kiekį, kurį kūnas gamina poilsio ir mankštos metu.

Medžiagų apykaitos testavimas, naudojant „Dynostics Nutrition“ suteikia visapusišką ir individualų požiūrį į medžiagų apykaitos supratimą ir sveikatos bei fizinio aktyvumo tikslų optimizavimą.

Kaip atliekamas medžiagų apykaitos tyrimas?

Testavimas vyksta patogiai ir ramiai sėdint ir įprastai kvėpuojant per orą filtruojančią kaukę. Prietaisas renka duomenis apie deguonies suvartojimą, anglies dioksido gamybą ir kvėpavimo koeficientą, kurie naudojami medžiagų apykaitos greičiui ir efektyvumui apskaičiuoti.

Testą galima atlikti esant įvairaus intensyvumo lygiams, įskaitant poilsį, lengvą aktyvumą ir vidutinio ar didelio intensyvumo pratimus. Tai leidžia įvertinti energijos sąnaudas ir substrato panaudojimą arba kurą, kurį kūnas naudoja fizinio krūvio metu, pavyzdžiui, angliavandenius ar riebalus.

Testo rezultatai suteikia vertingos informacijos asmenims, norintiems optimizuoti savo sveikatos ir fizinio aktyvumo tikslus. Žinant savo medžiagų apykaitos greitį ir efektyvumą, galima pritaikyti mitybą ir treniruotes, siekiant konkrečių tikslų.

Be to, testas gali nustatyti, ar nėra medžiagų apykaitos disbalanso ar neveiksmingumo, kuris gali trukdyti pastangoms mesti svorį arba neigiamai paveikti jūsų sveikatą. Pavyzdžiui, jei kūnas mankštindamasis daugiausia naudoja angliavandenius kaip kuro šaltinį, tai gali reikšti, kad kūnas neefektyviai naudoja riebalų atsargas energijai gauti.

Paslaugos kaina

Pavadinimas Kaina
Greita medžiagų apykaitos analizė
15 €
Išsami medžiagų apykaitos analizė
30 €
Kitos sportinio testavimo paslaugos
Sportinis testavimas
Pilnas funkcinis ištyrimas
Funkcinių žmogaus judesių ištyrimas pagal pilną Functional Movement sistemą.
Pilnas funkcinis ištyrimas
Dinaminis judesių vertinimas, raumenų grandžių testavimas ir individualios programos sudarymas – 70 €
Daugiau informacijos
Sportinis testavimas
Funkcinio pajėgumo ir maksimalaus deguonies suvartojimo nustatymas su „Dynostics“
Fizinis testavimas, kuriuo matuojamas maksimalus deguonies kiekis, kurį jūsų kūnas gali suvartoti treniruotės metu.
Funkcinio pajėgumo ir maksimalaus deguonies suvartojimo nustatymas su „Dynostics“
Funkcinio pajėgumo ir maksimalaus deguonies suvartojimo nustatymas – 80 €
Daugiau informacijos