Eisenos vertinimas Zebris medical

Apie paslaugą

Sistema vertina slėgio pasiskirstymą pėdose. Tyrimo metu yra gaunami individualūs judesių atlikimo parametrai.

Eisenos ir laikysenos sutrikimai dėl silpnų kūno vietų, raumenų disbalanso ar užsitęsusio lėtinio skausmo išbalansuoja judėjimą, dėl ko gali atsirasti rimtesni sveikatos sutrikimai ar traumos.

Pėdų slėgio matavimo platforma ZEBRIS leidžia atlikti eisenos ar bėgimo kompiuterinius tyrimus ir jau daugelį metų sėkmingai padeda specialistams diagnozuoti ir gydyti judėjimo problemas. Ji remiasi inovatyvia metodika, pagrįsta biomechaniniais tyrimais ir diagnostika, detaliai išanalizuoja eisenos techniką bei stilių, užfiksuoja pakitimus, kurie gali sukelti skausmus ar turėti įtakos įvairioms traumoms.

Automatizuota ir paprastai naudojama programinė įranga garantuoja itin greitą tyrimą ir ataskaitų paruošimą. Tyrimo metu yra gaunami individualūs judesių atlikimo parametrai. Pagal juos kineziterapeutas vertina jėgos pasiskirstymą, žingsnio parametrus bei pateikia rekomendacijas, kaip sustiprinti silpnąsias kūno vietas, kad judėjimas taptų kokybiškesnis.

Šiuos pokyčius leidžia įvertinti kompiuterinės programos, kurių pagalba pats tiriamasis gali į save pažvelgti iš šalies ir įvertint,i kaip jis atlieka tam tikrus judesius, juos koreguoti.

Sistema puikiai tinka vertinti žmogaus judesį atvirame lauke, todėl gaunami tikslūs duomenys tiriamajam realioje aplinkoje.

Indikacijos:

Paslaugos kaina

Pavadinimas Kaina
Eisenos / bėgimo tyrimas (Zebris Medical)
65 €

KITI LABORATORINIAI TYRIMAI

LABORATORINIS TYRIMAS​

Laikysenos analizė

Naudojant novatorišką „Spine 3D“ sistemą galima tiksliai įvertinti slankstelių patologijas ir laikysenos pakitimus.

Laikysenos analizė

Kaina – 40 €
Daugiau informacijos
LABORATORINIS TYRIMAS​

3D judesio analizė Xsens

Analizuojamas bėgimas, šuolis ar funkciniai judesiai per belaidžius judesio jutiklius, pritvirtintus prie žmogaus kūno.

3D judesio analizė Xsens

Kaina – nuo 70 €
Daugiau informacijos