Įrangos nuoma

Aerify krioterapijos aparatas

Aparatą sudaro kojų movos apimančios šlaunis ir blauzdas, rankinis pultas, siurblys, talpa vandeniui, papildoma atskira talpa ledui, taip pat turi + 4 skirtingas movas: keliui, čiurnai, pečiui, alkūnei. Tinkama spartesniam raumenų atsistatymui po treniruočių, mažina raumenų skausmą ir uždegimą; gerina miego kokybę. Ypač veiksmingas po operacijų ir traumų, nes mažinamas tinimas ir uždegimas.

Kaina savaitei - 60€

Aerify intermituojančios kompresijos (limfodrenažo) aparatas

Aparatą sudaro kelnės, batai iki kirkšnies arba rankos movos + pagrindinis aparatas. Tinkama spartesniam raumenų atsistatymui po treniruočių, mažina skausmą ir uždegimą; gerina miego kokybę. Aparatas sukuria vibruojančio slėgio bangas, suaktyvina limfos apytaką tam tikroje srityje (paprastai kojų ir pilvo) ir išstumia limfą į stambiąsias limfagysles ir kraują kraujagyslėmis. Limfodrenažinio masažo metu koreguojamos kūno formos, mažinamas celiulitas ir patinimas, gerinama kraujotaka, skatinamas skysčių pasišalinimas iš organizmo. Svarbus atsistatymo procesui.

Kaina savaitei - 80€

Neurotrac Rehab elektrostimuliacijos aparatas

Veikia dviem režimais TENS ir STIM, yra skirtas raumenims stimuliuoti ir skausmui malšinti. Du atskiri kanalai. 16 gamintojo programų. Galimybė programuoti pačiam. Šios procedūros metu malšinamas skausmas, mažinamas uždegimas (sąnarių, minkštųjų audinių), didinama raumenų jėga, didinama raumenų ištvermė, stimuliuojamas ir aktyvinamas pažeistas nervinis audinys.

Kaina savaitei - 10€

PowerDot Duo elektrostimuliacijos aparatas

Modernus elektrostimuliacijos aparatas, kuris jungiasi Bluetooth prie mobiliojo telefonu per PowerDot programėlę. Šį aparatą ypač patogu naudoti, nes per programėlę galima pasirinkti kokio tipo elektrostimuliacijos norima: masažo, atsistatymui, raumenų jėgai, apšilimui. Intensyvumą galima reguliuoti patiems, keisti procedūrų parametrus, taip pat pasirinkti ar norima, kad aparatas veiktų keturiais kanalais ar mažiau. Šios procedūros metu malšinamas skausmas, mažinamas uždegimas (sąnarių, minkštųjų audinių), didinama raumenų jėga, didinama raumenų ištvermė, stimuliuojamas ir aktyvinamas pažeistas nervinis audinys.

Kaina savaitei - 20€

Compex SP 2.0 elektrostimuliacijos aparatas

Aparatą sudaro 4 kanalai, 20 NMES ir TENS programų, Mi-Scan technologija, kuri leidžia nustatyti raumenų ypatumus ir taip pritaikyti aparato parametrus pagal žmogaus fiziologija. Aparato parametruose yra net 20 programų, kurios apima fizinės būklės gerėjimą (raumenų jėga, pasipriešinimas, apšilimas ir t.t.), skausmo malšinimą (raumenų, nugaros, mėšlungio prevencija), atsistatymą/masažą (po treniruotės, atpalaiduojantis), fitnesą (sustiprinti sėdmenis, rankas ir t.t.).

Kaina savaitei - 15€

Chattanooga Ultragarso terapijos aparatas

Modernus aparatas liečiamu ekranu. Turi 1 MHz ir 3 MHz ultragarso dažnius, impulsinį arba nuolatinį darbinius ciklus. Aplikatorius turi LED švieselę, kuri fiksuoja kontaktą su oda.

Kaina savaitei - 100€

Therabath parafino vonelė

Therabath – elektrinė vonelė skysto parafino procedūroms. Therabath parafino vonelė veikia saugiose temperatūros ribose: nuo 52.2°C iki 56,7°C (paklaida +/-5°C). Du vidiniai termostatai užtikrina optimalią terapinę temperatūrą ir neperkaitimą. Saugiai ir nepertraukiamai gali veikti 24 valandas per parą.

Šiltas skystas parafinas veikia kaip šilumos terapija. Šiluma padeda pagerinti kraujo cirkuliaciją, atpalaiduoti raumenis bei sumažinti sąnarių sustingimą. Parafino vonelės sumažina raumenų spazmus bei uždegimą, taip pat jomis galima gydyti ir patempimus.

Parafino indikacijos: lėtinis skausmas, raumenų spazmas, lėtinė edema, lėtinis artritas, reumatoidinis artritas, judesių amplitudžių didinimui.

Kaina savaitei - 20€

PALM

Tai kaliperio ir inklinometro junginys. Kaliperis matuoja atstumą tarp palpuojamų taškų, o inklinometras nustato pasvirimo kampą tarp palpuojamų taškų. Taip išmatuojamas tikslus skirtumas tarp matuojamų taškų centimetrais, kas leidžia objektyviai stebėti progresą. Šis instrumentas leidžia nustatyti funkcinį ir struktūrinį kojų ilgį, klubų skiauterių aukštį, kvėpavimo ekskursiją, daugelį kitų parametrų.

Kaina savaitei - 20€

Active force 2

Tai modernus rankinis dinamometras ir inklinometras viename. Įrenginys turi mobiliąją programėlę, kurioje pateikiami rezultatai. Rezultatai yra tikslūs, nes įrenginys turi jautrius itin sensorius. Rezultatai kaupiami duomenų bazėje, tad galima stebėti progresą.

Kaina savaitei - 20€

FMS

Įrenginys skirtas atlikti Funkcinį Judėjimo testą. Testo tikslas – išanalizuoti pagrindinius žmogaus judesius. Testo metu vertinama judesio kokybė. Įrenginį sudaro stačiakampio formos pagrindas, viena ilga ir dvi trumpos lazdelės, elastinė juostelė.

Kaina savaitei - 20€

Y-Balance

Įrenginys skirtas atlikti Y-Balance testą. Testas skirtas įvertinti apatinių ir viršutinių galūnių traumų riziką, bei nustatyti simetriškumą tarp galūnių. Šiuo įrenginiu galima tiksliai įvertinti reabilitacijos efektyvumą prieš ir po, galimybę grįžti į sportą po traumos.

Kaina savaitei - 20€