Kineziterapija

Kineziterapeuto konsultacija ir gydymo metodai.

Kineziterapijos kaina

Visos INNOVAMED teikiamų kineziterapijos paslaugų kainos

Paslaugos pavadinimas Kaina
Pirminė kineziterapeuto konsultacija su ištyrimu
30 - 60 €
Mulligan, Maitland, Stecco, NEURAC, DNS, SFMA, Stecco, Schroth metodikų taikymas
25 - 40 €
Pirminė kineziterapeuto konsultacija dėl skoliozės
60 €
Gydymas Schroth metodu (45min)
40 €
Laikysenos vertinimas ir korekcija
40 €
Kineziterapija ir INDIBA terapija
50 €
Neurac (neuroraumeninės aktyvacijos) terapija
25 - 30 €

Kineziterapija – tai viena iš pagrindinių reabilitacijos priemonių ir efektyvus būdas norint greičiau atsistatyti nuo patirtų traumų. Tai sveikatos ir fizinės būklės grąžinimas, palaikymas, negalios kompensavimas gydant judesiu ir fiziniais veiksniais. Kineziterapija, tai darbas su žmogumi, padedant valdyti skausmą, gerinti pusiausvyrą, mobilumą ir motorines funkcijas.

Kineziterapeutas dirba su pacientais ir gydo juos judesiu. Kineziterapeutas – tai specialistas, kuris geba įvertinti jūsų fizinę būklę, mobilumo lygį, jėgą, ištvermę ir kitus fizinius rodiklius. Diagnozavus sutrikimą, kineziterapeutas parengia gydymo planą, kurio tikslas yra atkurti judesio amplitudes, sumažinti skausmą ir ar judėjimo ribojimus. Konsultacijos su kineziterapeutu metu, jis gali jums parekomenduoti fizinius pratimus, kurie padės gerinti jūsų fizinę būklę namuose arba sudarys gydymo planą ir kartu su jumis dirbs gyvai. Taip pat į kineziterapeutą galite kreiptis, jeigu jums reikia patarimų kaip mažinti vienos ar kitos kūno dalies skausmą.

Kineziterapija pasižymi daugybe naudų. Pagrindinės yra šios:

  • Sumažina receptinių vaistų poreikį;
  • Sutrumpina atsigavimą po operacijos;
  • Pagerina judrumą ir judėjimą;
  • Gali padėti pagerinti sportinius rezultatus;
  • Padeda atsigauti po insulto ar paralyžiaus;
  • Padeda sumažinti su amžiumi susijusias medicinines problemas;
  • Sumažina su artritu susijusius simptomus.

Kineziterapija gali būti taikoma sporto traumoms gydyti, patyrus griaučių raumenų sistemos traumą bei esant raumenų, sąnarių, raiščių, sausgyslių ar periferinių nervų pažeidimams, po chirurginių operacijų greitesniam gijimui ir grįžimui į darbinę veiklą, įvairaus pobūdžio skausmams gydyti.

Kineziterapeuto konsultacija rekomenduojama asmenims, kurie turi ilgalaikę negalią, plokščiapadystę, jaučia varginančius, pasikartojančius skausmus, kurie nepraeina net vartojant vaistus,patyrusiems sunkias traumas, sergantiems artritu, kenčiantiems nugaros skausmus, patyrusiems sąnarių traumas. Taip pat kineziterapeuto konsultacija rekomenduojama asmenims po operacijų ar tiems, kurie kenčia dėl netaisyklingos laikysenos bei tiems, kuriems norisi pagerinti savo mobilumą.

Prieš atvykstant pas kineziterapeutą pasirūpinkite patogia avalyne ir laisvesnio tipo apranga, kad jaustumėtės patogiai, kadangi konsultacijos metu gali tekti atlikti testus ar tam tikrus pratimus, todėl yra svarbu, kad jūsų apranga nevaržytų judesių. Nusiteikite pokalbiui su kineziterapeutu, kadangi jūsų būklė bus vertinama pagal tai, kaip jaučiatės, kokių nusiskundimų turite ar ko tikitės iš reabilitacijos. Taip pat jei galite turėti su savimi gydytojo išrašus, jog būtų galima parinkti tinkamas gydymo priemones pagal esamą problemą, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas.