Masažas su instrumentine minkštųjų audinių mobilizacija

Apie paslaugą

IASTM (Instrument-assisted soft tissue mobilization) – yra miofascialinė intervencija, naudojama minkštųjų audinių gydymui, apimanti specializuotų įrankių naudojimą odai, miofascijai, raumenims ir sausgyslėms manipuliuoti įvairiais tiesioginiais suspaudimo metodais.

IASTM taikomas naudojant instrumentus, kurie paprastai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno su nuožulniais kraštais ir kontūrais, kurie gali prisitaikyti prie skirtingų kūno anatominių vietų ir leidžia giliau įsiskverbti, o tai reiškia, kad raumenims, fascijai, raiščiams ir sausgyslėms daromas didesnis tiesioginis poveikis.

IASTM nėra atliekamas pavieniui, todėl yra derinamas su masažu, siekiant sustiprinti audinių remodeliavimąsi. Kineziterapeutas masažo metu, reikalui esant, vietoj savo rankų naudoja IASTM įrankį, stipresniam ir geresniam efektui pasiekti.

Naudojant skirtingus įrankius ir spaudimo jėgą, gydymo metu specialistas gali susitelkti ties skirtingu audiniu. Nuožulnus įrankio paviršius gali specifiškai traukti, ištempti ir atlaisvinti fascinius audinius.

Instrumentinio masažo privalumai

Būklės, kurias galima gydyti su IASTM

Paslaugos kaina

Pavadinimas Kaina

35 min.

30 €

KITOS MASAŽO PASLAUGOS

MASAŽAS

Sportinis masažas

Masažas, skirtas sportininkams / atletams, kuris padeda išvengti traumų, padidinti sportininko pajėgumą

Sportinis masažas

10 - 60 min – 15 - 45 €
Daugiau informacijos
MASAŽAS

Klasikinis masažas

Švelnus ir ramus masažas, kuriuo siekiama skatinti atsipalaidavimą, sumažinti raumenų įsitempimą bei pagerinti cirkuliaciją.

Klasikinis masažas

30 min – 25 €
Daugiau informacijos