3D judesio analizės sistema qualisys

Apie paslaugą

Netaisyklinga laikysena, prasta pusiausvyra ir sumažėjusi raumenų jėga gali turėti neigiamos įtakos užsiimant bėgimu ar kita sporto šaka.

3D judesio analizės sistema vertina bėgimo, šuolio, ėjimo ar individualizuoto judesio techniką, kūno kinematiką ir kinetiką, pagal esamo judesio biomechaniką įvertinamas raumenų disbalansas.

Atliekant viso kūno bėgimo analizę su 3D QUALYSIS sistema, žmogus yra filmuojamas ant bėgimo takelio 360° kampu. Taip fiksuojamas kiekvienas kūno judesys, atliekamas bėgimo metu. Tuo pačiu metu sukuriamas bėgančiojo 3D modelis, pagal kurį yra vertinama technika ir silpnosios kūno grandys, turinčios įtakos netaisyklingo judesio atlikimui.

Gauti rezultatai padeda kineziterapeutui objektyviai ir tiksliai įvertinti judesių kokybę ir pateikti rekomendacijas, pritaikyti pratimus pagal individualius judėjimo parametrus – tai padeda pagerinti bėgimo ar kitų judesių techniką ir pasiekti geresnių rezultatų dedant mažiau pastangų treniruojantis ir sumažinant traumų riziką.

Šiuos pokyčius leidžia įvertinti kompiuterinės programos, kurių pagalba pats tiriamasis gali į save pažvelgti iš šalies ir įvertint,i kaip jis atlieka tam tikrus judesius, juos koreguoti.

Sistema puikiai tinka vertinti žmogaus judesį atvirame lauke, todėl gaunami tikslūs duomenys tiriamajam realioje aplinkoje.

Paslaugos kaina

Pavadinimas Kaina
3D judesio analizės sistema (Qualisys)
130 €

KITI LABORATORINIAI TYRIMAI

LABORATORINIS TYRIMAS

Laikysenos analizė

Naudojant novatorišką „Spine 3D“ sistemą galima tiksliai įvertinti slankstelių patologijas ir laikysenos pakitimus.

Laikysenos analizė

Kaina – 40 €
Daugiau informacijos
LABORATORINIS TYRIMAS

Elektromiografija

Naudojant elektrodus, įvertinamas raumenų aktyvumas, disbalansas judesio metu ir raumenis kontroliuojančių nervų būklė ir funkcija.

Elektromiografija

Kaina – nuo 60 €
Daugiau informacijos