Sukamasis diržas

50,00 

Aprašymas

„Exxentric“ sukamasis diržas buvo sukurtas taip, kad papildytų „kPulley“, kai reikia stiprinti liemens raumenų jėgą. Jis patogus, patvarus, tvirtas ir estetiškas.
Sukamasis diržas puikiai tinka bet kuriai sporto šakai, kurioje atliekami sukamieji judesiai, pavyzdžiui, tenisas, ledo ritulys, imtynės, beisbolas ir amerikietiškas futbolas. Be to, šis priedas taip pat gali būti naudojamas pritūpimams į šonus ir įtūpstams ant kPulley. Norėdami tinkamai jį dėvėti, perkiškite ranką per diržo viršų ir patraukite pečių pagalvėlę tiesiai virš peties. Likusią diržo dalį apvynioti aplink nugarą.

Funkcijos
Sukamasis diržas yra pagamintas iš tvirto ir patvaraus audinio, tačiau puikiai tinka treniruotėms su smagračiu, nes sveria tik apie 600 g. Dėl savo dizaino šiuo priedu galima dalintis grupėje. Jo ilgį galima reguliuoti atsižvelgiant į jūsų pasirinktą atstumą prie įrenginio. Jo efektyvus ilgis gali svyruoti nuo 40 cm iki 180 cm, priklausomai nuo naudotojo, bet kitu atveju, kai jis visiškai išsitiesia, jis siekia nuo 160 cm iki 270 cm.

Papildoma informacija
Svoris
600 g

Ilgis
160 cm – 270 cm

Pratimai
Sukamieji judesiai, pasisukimai, šoniniai įtūpstai

Suderinamumas
kPulley (rekomenduojama), kBox

SKU 18908

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Sukamasis diržas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *