Smagratis

75,00 

Aprašymas

Inercija
Treniruotės su smagračiu jėga priklauso nuo intensyvumo, su kuriuo dirbate, ir pasirinktos inercijos derinio. Esant didesnei inercijai, judesys bus lėtesnis ir labiau kontroliuojamas, o jūsų raumuo galės sukurti didesnę jėgą. Esant mažesnei inercijai, judesys bus greitesnis, o tai reikalauja didesniusnių įgūdžių, pusiausvyros ir technikos.

Naudojimas
Inercija, atsirandanti dėl pasirinktų smagračių dydžio ir skaičiaus, turi įtakos treniruočių pritaikymui. Kartu su treniruotės intensyvumu, pasirinkta inercija lemia smagračio treniruočių zoną, kuri gali apimti jėgos treniruotes, ekscentrinę apkrovą ir apšilimą.

Pasirinkimas
kBox, kPulley ir SingleExx įrenginiuose vienu metu gali būti įrengti du arba keturi smagračiai, priklausomai nuo įrenginio modelio. Be to, pažangi smagračio rankenėlė gali padėti padidinti pajėgumą dviem suderinamo dydžio smagračiais.

Smagračiai yra penkių skirtingų dydžių:

Ypač didelis: 0,070 kgm² (suderinamas tik su kBox Pro, LegExx, LegFlexx ir visais kPulley įrenginiais)
Didelis: 0,050 kgm²
Vidutinis: 0,025 kgm²
Mažas: 0,010 kgm²
Itin mažas: 0,005 kgm²
Vidutinis vartotojas pirmą kartą paprastai pradeda nuo vieno didelio smagračio, naudojamo daugumoje kBox pratimų, o ne nuo vieno vidutinio smagračio naudojamo kPulley.

Vidutiniai ir lengvi smagračiai gali būti naudojami tiek savarankiškai atliekant pratimus dideliu greičiu, tiek ir silpnesniems asmenims (pavyzdžiui, reabilitacijai), tačiau jie taip pat gali būti naudojami inercijai sureguliuoti esant didesnėms apkrovoms. Vieno apsisukimo sagtis gali padėti išnaudoti didžiausią itin mažo smagračio efektyvumą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Smagratis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *