Skriemulio blokas

85,00 

Aprašymas

Svarbus bet kurio kBox arba kPulley įrenginio komponentas, palengvinantis  treniruotes su smagračiu. Neįmanoma valdyti jokio „kBox“ ar „kPulley“ įrenginio be funkcinio skriemulio bloko. Tai yra stebulė tarp smagračio treniruoklio diržo ir bet kokio pratimo metu naudojamo priedo.

Treniruotės metu būtinai išnaudokite visą energiją ekscentrinėje bet kokio judesio fazėje ir visiškai sustokite, kol skriemulio blokas nesusidurs su įrenginiu, nes tai gali sugadinti tiek skriemulio bloką, tiek pagrindinį įrenginį.

Mažas skriemulio blokas labiau tinka kPulley dėl daugumos pratimų horizontalaus pobūdžio, kai sunkesnio skriemulio bloko gravitacinė jėga gali sukelti nepageidaujamą poveikį. Tuo tarpu didelis skriemulio blokas paprastai naudojamas kBox, kuris dažnai susiduria su didesnėmis jėgomis ir todėl turi būti tvirtesnis.

Funkcijos

Naujausia skriemulio bloko versija dar patvaresnė, tvirtesnė ir lengviau valdoma su nauju priedų tvirtinimo fiksavimo mechanizmu. Jis taip pat sumontuotas su guminiu korpusu, kuris skirtas apsaugoti skriemulio bloką ir smagračio įrenginį, prie kurio jis pritvirtintas, nuo bet kokio susidūrimo sukelto smūgio, todėl pailgėja jų tarnavimo laikas. Be to, jame yra ašinis volelis, kuris leidžia skriemulio blokui prisitaikyti prie bet kokio judesio ir išlaikyti savo stabilumą esant spaudimui.

Papildoma informacija

Dydis

Didelis, mažas, mažas (senas)

Matmenys

53 x 73 x 110 mm (didelis), 53 x 48 x 100 mm (mažas)

Rekomendacija

kBox (didelis), kPulley (mažas)

Suderinamumas

Visi kBox ir kPulley įrenginiai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Skriemulio blokas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *