Petnešos

130,00 

Aprašymas

Exxentric diržai yra svarbūs visiems, norintiems išnaudoti visas savo su platforma veikiančio smagračio įrenginio galimybes. Tai leidžia išlaisvinti visas jėgas treniruojantis ant kBox, ir tai yra pažangesnė klubų diržo tvirtinimo alternatyva.
Diržai yra būtini kiekvienam, norinčiam maksimaliai padidinti savo smagračio treniruočių veiksmingumą naudojant kBox. Ergonomiška konstrukcija leidžia išlaikyti spaudimą pečių srityje esant taisyklingai vertikaliai padėčiai. Tačiau, jei lenkiatės į priekį, spaudimas pasislenka žemyn link apatinės nugaros dalies ir sutrumpina jėgos svertą, tuo pačiu sumažinant sukimo momentą apatinėje nugaros dalyje, dėl ko mažiau atsiranda mėlynių ir mažiau skauda nugarą.

Diržai pagaminti iš tvirtos, bet minkštos ir lengvos medžiagos. Jis sveria tik 950 g XXS dydžio ir 1300 g XXL. Amortizacija ant pečių pagalvėlių gali leisti jums išnaudoti visas jėgas, kai pagreitinate smagratį koncentrinėje fazėje, ir jie yra tokie pat patogūs, kai reikia sugerti smūgį ekscentrinėje judesio fazėje.

Dydžių vadovas
Galima įsigyti visų standartinių dydžių nuo XXS iki XXL diržų, taip pat galima įsigyti 3 arba 5 pakuočių su nuolaida. .

Rekomenduojami juosmens išmatavimai yra 73 cm (XS), 78 cm (S), 83 cm (M), 88 cm (L) ir 93 cm (XL).
Papildoma informacija
Dydis
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL

Svoris
950 g – 1350 g vienam diržui

Suderinamumas
kBox (rekomenduojama), kPulley

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Petnešos”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *