Paaukštinimo blokai (2 pakuotės)

45,00 

Aprašymas

Exxentric paaukštinimo blokai palengvina papildomus kBox4 pratimų variantus, naudingus tiek sportininkams, tiek pacientams. Be to, jie naudingi norint išlaikyti kBox puikios formos.
Šie paaukštinimo blokai pirmiausia naudojami atliekant pratimus iš pakeltos padėties, o tai leidžia atlikti didesnio gylio reikalaujančias įvairias pritūpimų, traukų ir kitų judesių variacijas. Be to, blokai gali būti sukrauti arba naudojami po vieną, kad būtų imituojamos situacijos, kai reikia atsižvelgti į disbalansą. Kaip atskiri elementai, šie paaukštinimo blokai taip pat puikiai tinka treniruoti blauzdas ar padėti po kulnais pritūpimų metu.

Elevation Blocks yra suprojektuoti taip, kad būtų labai patvarūs ir tankūs, kad būtų galima plačiai naudoti bet kuriame kBox4 įrenginyje ir ankstesniuose kBox modeliuose. Jie gaminami iš aukštos kokybės etileno vinilo acetato putų, o jų paviršius padengtas perdirbtais ekologiškais guminiais kilimėliais. Kiekvieno bloko matmenys yra 35 x 16 x 5 cm, o pora sveria apie 1 kg.

Papildoma informacija
Ilgis
35 cm

Plotis
16 cm

Aukštis
5 cm (vienas)

Svoris
1 kg (vienai porai)

Medžiaga
EVA putos

Suderinamumas
kBox Pro, kBox Lite, kBox Active, kBox4, kBox3

SKU 19016

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Paaukštinimo blokai (2 pakuotės)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *