kMeter

400,00 

Aprašymas

„Exxentric kMeter“ yra belaidė mokslu pagrįsta grįžtamojo ryšio sistema, skirta treniruotėms smagračiu.

Sertifikuota „kMeter“ sistema tiksliai stebi galią ir energiją, kartu pateikdama jėgos treniruotes, naudojamus tam tikruose smagračio treniruočių įrangos serijos modeliuose. Jį naudoja treneriai ir kineziterapeutai, taip pat  sportininkai ir pacientai. Jis jau integruotas su visais LegExx, LegFlexx, kPulley2, kBox Pro ir kBox Lite įrenginiais. „kBox Active“ ir „kPulley Go“ gali būti lengvai patobulinti naudojant „kMeter“ grįžtamojo ryšio sistemą.

Suderinamumas

„kPulley Go“ „kMeter“ yra suderinamas su visais „kPulley Go“ įrenginiais, tuo tarpu yra svarbus skirtumas tarp „kMeters“, kuriuos galima valdyti esamose ir ankstesnėse „kBox4 Active“ versijose.

Naujausia kMeter versija „kBox“ aptinka smagračio sukimąsi per magnetinį jutiklį, kurį galima rasti visuose „Jet Black kBox Active“ įrenginiuose (įskaitant turimą senąjį modelį).

Tuo tarpu ankstesnė kMeter renka tikslius matavimus per guminį jutiklio diską su smaigaliais, kuriuos galima rasti visose kitose nebepasiekiamose senose platformose (Desert Bronze, Carbon Black, Arctic Blue, Frosty Green).

Nepamirškite patikrinti savo kBox jutiklio disko tipo prieš pateikdami užsakymą saugiai apversdami kBox ir apžiūrėdami po veleno dangčiu.

Specifikacijos

Sistema belaidžiu būdu matuoja smagračio apsisukimus dideliu tikslumu esant 155 apsisukimų per sekundę sukimosi greičiui ir 10 000 Hz mėginių ėmimo dažniu, per vieną apsisukimą ji gauna 64 impulsus. Visa tai realiuoju laiku apdorojama išmaniojo telefono programėlėje su paprasta ir prieinama sąsaja, kurioje pateikiami pagrindiniai treniruočių rezultatai, įskaitant:

Koncentrinę ir ekscentrinę galia

Judesių amplitudę

Jėgą

Ekscentrinę apkrovą

Energijos sąnaudas

KMeter sistema susideda iš dviejų dalių: prie smagračio treniruoklio prijungto belaidžio siųstuvo ir atitinkamos programėlės.

„Exxentric“ programa

„Exxentric App“ gali nemokamai atsisiųsti ir įdiegti kiekvienas „LegExx“, „LegFlexx“, „kPulley2“, „kPulley Go“ arba „kBox“ su „kMeter“ aparatūra vartotojas. Vartotojai gali stebėti rezultatus tiesiogiai savo mobiliuosiuose įrenginiuose ir išsaugoti, naršyti, bendrinti ar net eksportuoti analizei.

Papildoma informacija

Įmontuotas

„kBox Pro“, „kBox Lite“, „kPulley2“, „LegExx“, „LegFlexx“.

Galimas kaip priedas, skirtas

„kBox Active“, „kBox4 Active“ (pasenęs), „kPulley Go“.

Mėginio dažnis

10 000 Hz (155 apsisukimai per sekundę)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “kMeter”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *