kGrips

35,00 

Aprašymas

Exxentric kGrips yra būtini norint atskleisti bet kokio smagračio įrenginio, tinkančio tiek viršutinės, tiek apatinės kūno dalies treniruotėms, universalumą. Jie yra patogūs, universalūs, lengvi ir turintys kelis variantus, kad fizinio krūvio metu būtų galima atlikti natūralesnius judesius ir taip sumažinti sąnariams tenkančią įtampą.
kGrip puikiai tinka daugeliui skirtingų traukimo pratimų. Galima atlikti pratimą maksimaliomis pastangomis ir galia naudojant abi rankenas arba tik su viena kGrip, sutelkiant dėmesį į pusiausvyrą ir sukimosi jėgą. Nors šis priedas dažnai įtraukiamas į daugelį kBox ir kPulley sistemų, jis taip pat gali būti naudojamas tradicinėms treniruotėms su svoriais, ypač kai kalbama apie A90 variantą, prie kurio pridedamos papildomos instrukcijos, užtikrinančios maksimalų naudingumą ir efektyvumą.

Funkcijos
Exxentric kGrips visada yra pakuotėse po dvi, kur kiekviena kGrip sveria tik apie 100 g. Tai apsaugo nuo nereikalingos energijos švaistymo įveikiant gravitaciją, pavyzdžiui, naudojant sunkią geležinę rankeną. Tai perkelia daugiau energijos į smagratį, kad ją būtų galima išnaudoti ekscentrinėje fazėje.

Reguliavimas ir prisitaikymas prie pageidaujamų kampų atliekant įvairias judesių amplitudes pratimų metu taip pat padeda maksimaliai padidinti treniruočių stimulą ir sumažinti sąnariams tenkančią įtampą, pavyzdžiui, reabilitacijos metu.

Danga sukurta taip, kad būtų labai patogi ir saugi, o aukščiausios kokybės medžiagos parinktos siekiant optimalaus funkcionalumo.

Papildoma informacija
Svoris
90 g (originalas), 122 g (A90)

Pratimai
Traukimai, rovimai, rotacijos, mirties traukos, lenkimai

Suderinamumas
kBox, kPulley

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “kGrips”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *