kBar

140,00 

Aprašymas

kBar yra būtinas kiekvienam, kuris nori maksimaliai išnaudoti treniruotes su smagračiu tiek su kBox, tiek su kPulley. Šis aksesuaras yra efektyvesnis sprendimas atliekant įvairius pratimus, įskaitant tiesių rankų kėlimą, rovimus, dilbio lenkimą, pritūpimų variacijas, pečių spaudimo ir kitus pratimus. kBar gali būti naudojamas ir tradicinėms treniruotėms su treniruokliais ar kitomis priemonėmis, padidinančiomis pasipriešinimą.

Funkcijos

Originalus kBar buvo sukurtas taip, kad būtų lengvas, siekiant perduoti daugiau energijos į smagratį, kurią būtų galima naudoti ekscentrinėje fazėje. Jis gali atlaikyti iki maždaug 200 kg / 1960 N apkrovą. Viršutinio sluoksnio danga sukurta taip, kad būtų labai patogi.

Dėl sudętyje esančio nerūdijančio plieno, raižytas  kBar yra skirtas vartotojams, kurie tikisi treniruotis esant ekstremalioms apkrovoms iki maždaug 400 kg / 3920 N, todėl jis yra daug pranašesnis už panašiai atrodančius geležinius strypus.

Abiejose alternatyvose yra besisukančių sujungimo taškų, kurie leidžia treniruojantis atlikti sklandžius judesius įvairiais kampais.

Papildoma informacija

Ilgis

58 cm (originalas), 75,5 cm (raižytas)

Svoris

0,6 kg (originalas), 3,2 kg (raižytas)

Medžiaga

Aliuminis (originalus), nerūdijantis plienas (raižytas)

Apkrovos riba

200 kg / 1960 N (originalas), 400 kg 3920 N (raižytas)

Suderinamumas

kBox, kPulley

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “kBar”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *