Ben Cormack seminaras Vilniuje

Gydymas judesiu ir pratimais. Nugaros skausmas ir ne tik

(Therapeutic movement & exercise. Back pain & beyond)

APIE PRANEŠĖJĄ

Benas Cormackas yra griaučių raumenų sistemos gydyme specializuotas terapeutas, turintis klinikinį išsilavinimą sporto terapijos, reabilitacijos, skausmo mokslų srityse, daugiau nei 15 metų klinikinę patirtį. Jis specializuojasi judesiu ir pratimais grįsto požiūrio taikyme, stipriai remdamasis biopsichosocialiniu modeliu ir ugdymo komponentu. Jo mokymas grįstas į pacientą orientuotu požiūriu. Benas yra populiarus tarptautinis pranešėjas, skaitęs konferencijų pranešimus ir kursus visame pasaulyje. Jam priklauso platforma „Cor-Kinetic“, teikianti naujausia tyrimais grįsta praktika paremtus mokymus kineziterapijos specialistams, treneriams ir bendrai visuomenei.

APIE SEMINARĄ

Šiuolaikinė klinikinė praktika reikalauja, kad specialistai gydymui pasitelktų daug įvairių elementų iš įvairiausių sričių. Tai dažnai sukelia painiavą, sumaištį ir daugelį priverčia jaustis netinkamai paruoštais ankstesnio savo išsilavinimo.

Šiame seminare siekiama sujungti šiuos elementus į nuoseklią ir įrodymais grįstą sistemą, kuri suteikia klinikinio mąstymo įgūdžių, siekiant sumažinti dažnai pasitaikančią painiavą. Tai leidžia tiek naujiems absolventams, tiek patyrusiems specialistams labiau pasitikėti savimi, atsipalaiduoti ir geriau pasiruošti darbo iššūkiams!

Pereiname nuo biomedicininio modelio, kuris nepatenkino daugelio pacientų lūkesčių, prie išsamesnio biopsichosocialinio (BPS) požiūrio. Šis seminaras apima šiuolaikinį skausmo mokslą, psichologiją, bendravimo įgūdžių lavinimą, pratimų ir judesio bei motorikos mokymosi principus, kad apimtų visa, ko reikia į pacientą orientuotai ir aktyvumu grįstai reabilitacijai. Yra daug interaktyvių problemų sprendimo užduočių, nuo grupinių diskusijų iki mažų grupių atvejų analizės, praktinių judesio užduočių, kad galėtumėte patys pajausti, ką jaus jūsų pacientas.

Būkite pasirengę diskutuoti, judėti ir galbūt net mesti iššūkį savo šališkumui. Seminaras ne apie daugybę pratimų, kuriuos galėjote tiesiog susirasti YouTube, bet apie tai, kaip geriau perprasti tyrimų rezultatus, gerinti bendravimo įgūdžius, lavinti klinikinį samprotavimą ir pašalinti nereikalingą informacinį triukšmą. Tai kur kas daugiau nei tik serijos, pakartojimai ir technikos, kurios dažnai netinka gydant skausmą kenčiančius žmones.

Šis kursas buvo dėstomas 5 žemynuose, daugiau nei 30 šalių bei šimtams gydytojų, kineziterapeutų ir trenerių su daugybe diskusijų, juoko ir judesio patirčių.

Ką gausite:

 • Visiškai naują supaprastintą skausmo mokslu grįstą požiūrį. Atsikratysite sudėtingų neurologijos mokslų paaiškinimų.
 • Psichologinius ir emocinius paciento poreikius atliepiančios komunikacijos ir apklausos strategijas, padedančias žmonėms patiems geriau suprasti savo skausmą.
 • Pratimų „recepto“ kūrimo modelį, grįstą BPS požiūriu, apimantį ne tik minkštuosius audinius.
 • Gebėjimą ramiai žvelgti į neužtikrintumą nustatant diagnozę ir skiriant gydymą.
 • Pasitelksite judesių kintamumo vertinimą ir dinaminių sistemų teoriją, kad pamirštumėte „gerus / blogus“ judesių/ pratimų modelius.
 • Įgysite išsamių nugaros skausmo žinių, kurios padės suprasti, paaiškinti, įvertinti ir gydyti nugaros skausmą iš tikrai įrodymais grįstos pozicijos.
 • Susipažinsite su pratimų dozavimo modeliu, kuris iš naujo apibrėžia skausmą ir pratimus.
 • Paprastos, paruoštos naudoti strategijos, skirtos įprastoms nugaros skausmo problemoms spręsti.

Kam seminaras skirtas:

 • Kiekvienam, kuris nori mokytis ir padėti žmonėms su skausmo problemomis.
 • Tiems, kurie atviri naujoms idėjoms ir koncepcijoms bei naujausiems tyrimams.

Kam jis neskirtas:

 • Tiems, kurie tikisi paprastų protokolų ar greitų gydymo būdų.
 • Nenorintiems mokytis.
 • Nesiekiantiems atnaujinti savo dabartinių žinių ir paradigmos.

TURINYS:

 • 40% teorinės paskaitos.
 • 30% praktikos.
 • 15 % diskusijų.
 • 15 % atvejo analizių.

Seminaro tikslai

Pagerinkite savo subjektyvaus vertinimo įgūdžius ir būkite užtikrintesni išmokę remtis klinikinio pokalbio esminiais elementais.

Susipažinkite ir perpraskite bazinę tyrimais grįstą informaciją, susijusią su skausmu ir pratimų intervencijomis, sugriaukite paplitusius mitus bei klaidingas nuomones.

Susikurkite visapusišką pratimų intervencijos taikymo sistemą, atitinkančią dabartinius įrodymus ir į pacientą nukreiptą požiūrį geresniems rezultatams gauti.

Ištyrinėkite nugaros skausmo epidemiologiją, diagnozę ir biopsichosocialinius veiksnius geresnei paciento priežiūrai.

Tapkite geresni specialistai gydant nugaros skausmą įrodymais grįstu būdu, visų pirma taikydami aktyvias intervencijas ir pratimus, ko išmoksite dirbtuvėse ir atlikdami atvejų analizes.

Atsiliepimas

„Funkcinis gydymas judesiu, be jokios abejonės, yra vienas iš praktiškiausių, gerai žinomų, kliniškai reikšmingų ir naudingiausių tęstinio mokymo kursų, kuriuos esu lankęs. Benas turi gyvą pristatymo stilių, kuris jus sudomina, turi gerą humoro jausmą ir aiškų meistriškumą. Kursas yra aktualus ir vertingas jauniems ir patyrusiems gydytojams. Būkite pasiruošę diskusijoms ir daugybei kritinio mąstymo.”

DR Jarod Hall DPT JAV

SVARBI INFORMACIJA IR REGISTRACIJA

DATA:

balandžio 5-6 d., 2025 m.

VIETA:

Vilniuje, Vilkpėdės g. 22.

Seminaras vyks anglų kalba.

Dalyvių skaičius ribotas!

KAINA:

Ankstyvoji registracija iki 2024-10-15 –  kaina 350 EUR.

Vėlyvoji registracija nuo 2024-10-16 iki 2025-04-01 – kaina 385 EUR.

Užpildžius anketą, gausite laišką su išankstinio apmokėjimo sąskaita-faktūra.

Seminaro mokestį privaloma sumokėti per 5 d.d. po išankstinės sąskaitos-faktūros gavimo atskiru laišku.

Sumokėjus mokestį, per savaitę Jums atsiųsime galutinį registracijos patvirtinimą.

Į dalyvavimo mokestį įskaičiuota:

 • Dalyvavimas seminare.
 • 19 akad. Val. Kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimas.
 • Vaišės seminaro metu.