Medžiagų apykaitos tyrimas naudojant „Dynostics Nutrition“

Medžiagų apykaitos tyrimas naudojant „Dynostics Nutrition“

Kaina – 20 €

Medžiagų apykaitos tyrimas naudojant „Dynostics Nutrition yra neinvazinė ir pažangi technologija, suteikianti informacijos apie žmogaus medžiagų apykaitą ir energijos sąnaudas. Bandymas atliekamas išmatuojant deguonies ir anglies dioksido kiekį iškvėptame ore, kuris atspindi energijos kiekį, kurį kūnas gamina poilsio ir mankštos metu.

Testavimas vyksta patogiai ir ramiai sėdint ir įprastai kvėpuojant per orą filtruojančią kaukę. Prietaisas renka duomenis apie deguonies suvartojimą, anglies dioksido gamybą ir kvėpavimo koeficientą, kurie naudojami medžiagų apykaitos greičiui ir efektyvumui apskaičiuoti.

Testą galima atlikti esant įvairaus intensyvumo lygiams, įskaitant poilsį, lengvą aktyvumą ir vidutinio ar didelio intensyvumo pratimus. Tai leidžia įvertinti energijos sąnaudas ir substrato panaudojimą arba kurą, kurį kūnas naudoja fizinio krūvio metu, pavyzdžiui, angliavandenius ar riebalus.

Testo rezultatai suteikia vertingos informacijos asmenims, norintiems optimizuoti savo sveikatos ir fizinio aktyvumo tikslus. Žinant savo medžiagų apykaitos greitį ir efektyvumą, galima pritaikyti mitybą ir treniruotes, siekiant konkrečių tikslų.

Be to, testas gali nustatyti, ar nėra medžiagų apykaitos disbalanso ar neveiksmingumo, kuris gali trukdyti pastangoms mesti svorį arba neigiamai paveikti jūsų sveikatą. Pavyzdžiui, jei kūnas mankštindamasis daugiausia naudoja angliavandenius kaip kuro šaltinį, tai gali reikšti, kad kūnas neefektyviai naudoja riebalų atsargas energijai gauti.

Apskritai medžiagų apykaitos testavimas, naudojant „Dynostics Nutrition“ suteikia visapusišką ir individualų požiūrį į medžiagų apykaitos supratimą ir sveikatos bei fizinio aktyvumo tikslų optimizavimą.

Kontaktai

Adresas

Aušros g. 42, LT-44158 Kaunas

Darbo laikas

I-V: 08.00 – 21.00

Telefonas

+37069993921

Telefonas

+37060644921