Funkcinio pajėgumo ir maksimalaus deguonies suvartojimo nustatymas su Dynostics

Funkcinio pajėgumo ir maksimalaus deguonies suvartojimo nustatymas su Dynostics

Kaina – 80 €

Dynostics VO2max (maksimalaus deguonies suvartojimo) testavimas – fizinis testavimas, kuriuo matuojamas maksimalus deguonies kiekis, kurį jūsų kūnas gali suvartoti treniruotės metu. VO2max laikomas geriausiu širdies ir kraujagyslių sistemos tinkamumo ir bendros sveikatos rodikliu. 

„Dynostics“ yra įmonė, teikianti nešiojamąjį įrenginį, galintį išmatuoti jūsų VO2max, taip pat kitus svarbius sveikatos rodiklius, tokius kaip: 

  • anaerobinis slenkstis, 
  • medžiagų apykaitos efektyvumas 
  • širdies ritmo kintamumas. 

Dynostics VO2max testas paprastai atliekamas ant bėgimo takelio arba stacionaraus dviračio, dėvint širdies ritmo monitorių ir kvėpavimo kaukę. Testavimas prasideda nuo žemo intensyvumo pratimų lygio ir palaipsniui yra didinamas intensyvumas kas kelias minutes, kol pasiekiamas didžiausias pastangų lygis. Kvėpavimo kaukė išmatuoja suvartoto deguonies kiekį ir anglies dioksido kiekį, kuris gaminamas treniruotės metu, ir yra naudojamas apskaičiuojant Jūsų VO2max. Dynostics VO2max testavimas gali būti naudingas sportininkams, kurie nori optimizuoti savo treniruotes, taip pat žmonėms, kurie nori stebėti savo bendrą sveikatos ir fizinio pasirengimo lygį.

 

Kontaktai

Adresas

Aušros g. 42, LT-44158 Kaunas

Darbo laikas

I-V: 08.00 – 21.00

Telefonas

+37069993921

Telefonas

+37060644921