INDIBA terapija

INDIBA terapija

Priklausomai nuo gamintojo pateiktų protokolų. Nuo 30 €

INDIBA® ACTIV terapija – terapija skatinanti natūralius audinių regeneracinius mechanizmus.

Unikali INDIBA® ACTIV terapija yra minima daugiau nei 300 mokslinių straipsnių, įrodančių šio terapijos metodo ir aplikatoriais perduodamo 448 kHz dažnio efektyvumą ir saugumą. Per 35 kompanijos gyvavimo metus, buvo nustatyta, kad 448 kHz dažnis yra efektyviausias ir saugiausias taikyti: patvirtintas teigiamas poveikis kraujotakai, ląstelių aktyvumui, nuskausminantis ir priešuždegiminis efektas.

INDIBA ACTIV terapija 

448 kHz dažnio energija sukelia intensyvų karštį, kuris prasiskverbęs per odą paveikia gilesnį odos sluoksnį – dermą ir priverčia jame esantį kolageno tinklą trauktis. Pakitęs kolagenas aktyvina fibroblastus, ląsteles, gaminančias kolageną, suteikiančius odai stangrumo. Dėl šiluminio poveikio pagerėja ląstelių membranų pralaidumas, geriau pasisavinamos veikliosios medžiagos, gerėja kraujotaka, skatinamas raumenų atsipalaidavimas, minkštųjų ir kietųjų audinių regeneracija, mažinamas skausmas.

INDIBA aparatų naudojamas 448 kHz dažnis suteikia:

1. Biostimuliacinį efektą.

Moksliniai tyrimais įrodyta, kad būtent 448 kHz dažnis skatina ląstelių membranų pralaidumą. Taip pagreitinama intraląstelinė ir ekstraląstelinė medžiagų apykaita ir audinių regeneracija.

2. Mikrocirkuliacijos aktyvavimą.

Sustiprėjus mikrocirkuliacijai greičiau pernešamos visos audinių regeneracijai reikalingos medžiagos ir ląstelės geriau aprūpinamos deguonimi.

3. Ląstelių hiperaktyvaciją ir diatermiją.

Hipertermija sukelia ląstelės metabolizmo pagreitėjimą ir audinių restruktūrizaciją, tokiu būdu įvyksta natūrali audinių kova su fibroze. Tokį audinių reorganizavimą galima sukelti, net ir esant lėtiniams pažeidimams, kai fibrozė jau yra.

INDIBA® ACTIV terapijos privalumai:

Tai saugi, neinvazinė, neskausminga ir jokio šalutinio poveikio nesukelianti procedūra. Tinkama naudoti net jei turite vėžinių ląstelių.
448kHz dažnio terapijos privalumai lyginant su kitomis alternatyviomis terapijos rūšimis: ypač greitai juntamas poveikis (jau po pirmos procedūros) ir ženkliai sutrumpėjęs atsistatymo laikotarpis. INDIBA® ACTIV terapija pasižymi skausmą mažinančiu ir priešuždegiminiu efektu. Šį terapijos metodą galima taikyti ir lėtinės ir ūmios fazės metu.

Indikacijos:

 • Trauminiai pažeidimai: tiesioginės ir netiesioginės traumos, sumušimai, patempimai, lūžiai, po operacinis periodas.
 • Sporto kineziterapija: raumenų atpalaidavimas, pasiruošimas krūviui, traumų prevencija, raumenų nuovargio mažinimas, tiesioginės ir netiesioginės traumos.
 • Sąnarių pažeidimai: lėtinė tendinopatija, hematoma, osteoartritas, bursitas, kapsulitas, tendonitas.
 • Reumatinės ligos: nugaros skausmai, chondromaliacija, osteoartritas, artritas, cervikalgija.
 • Fizioestetika: naikina celiulito žymes, stangrina odą, modeliuoja kūną; paspartina gijimą po operacijų, gydo randus, strijas, aknę, atopinį dermatitą, psoriazę, veido raudonį, sumažina komplikacijų tikimybę.

   

Procedūros nauda

 • Atpalaiduojami raumenys, sumažėja jų skausmas ir tinimas.
 • Pagerinama raumenų, sausgyslių ir raiščių funkcija ir mobilumas.
 • Stimuliuojamas natūralus minkštųjų ir kietųjų audinių atsinaujinimas.
 • Slopinami audinių uždegiminiai procesai, padedama atsistatyti po lūžių, traumų ir pan.
 • Suaktyvinama kraujotaka, padidėja audinių aprūpinimas deguonimi, maistinėmis medžiagomis.
 • Gydymas INDIBA® ACTIV aparatu gali būti taikomas tiek lėtinėje, tiek ūmioje fazėje.
 • Lengvesnis, laisvesnis ir skausmo nekeliantis judėjimas.
 • Procedūra saugi, efektyvi ir greita, nesukelia šalutinio poveikio.

Kontaktai

Adresas

Aušros g. 42, LT-44158 Kaunas

Darbo laikas

I-V: 08.00 – 21.00

Telefonas

+37069993921

Telefonas

+37060644921